Logħba Night City Racing onlajn
Night City Racing
8 / 10
Qed jitgħabba...
Logħba Night City Racing onlajn
Night City Racing
Ma togħġobx din il-logħba?
Għidilna għaliex
Kompli fuq it-telefon tiegħek
Iskannja l-kodiċi QR biex tiftaħ din il-logħba fuq il-mowbajl tiegħek
Kif tilgħab
Logħba Night City Racing onlajn

Logħba Night City Racing onlajn

Tlielaq tal-Belt bil-lejl

Klassifikazzjoni
8 (15 voti)
Teknoloġija
HTML5 (Webgl)
Pjattaforma
Browser (desktop-only)
Orientazzjoni tal-iskrin
Orizzontali
Rilaxxat
Ġunju 2022
L-aħħar aġġornament
Lulju 2026
Isem
Tlielaq tal-Belt bil-lejl (Night City Racing)
Kategorija
Sewqan u Races

Night City Racing — tlielaq tan-neon bi stunts

Night City Racing hija tellieqa arcade f'belt tan-neon. Il-logħba tappartjeni għall-ġeneru logħob tat-tlielaq u żżid stunts fit-toroq. Inti tagħżel waħda mis-supercars u tgħaġġel tul l-awtostradi tal-metropoli, u taqbeż ir-rivali tiegħek. B'differenza minn tiġrijiet oħra fit-toroq, hemm tiġrija separata kontra ajruplan. Il-logħba hija disponibbli fil-browser fuq il-PC u fl-applikazzjoni fuq it-telefon.

Tlielaq taħt sema tan-neon

Ikollok wara r-rota ta’ waħda minn għaxar supercars. Il-logħba toffri tliet modi: razza, test u free ride. F'tellieqa, tikkompeti kontra erba' kompetituri fuq il-korsa. Tolqot in-nitro fuq id-dritti u tnaqqas il-mod qabel id-dawriet. Hemm dinamika simili ta 'tiġrijiet fit-toroq Tlielaq tal-Karozzi tat-Triq NSR Ski jumping jagħtik dawriet qawwija fl-arja. L-ewwel dawriet jidhru faċli, iżda l-kompetituri jaċċelleraw lejn it-tmiem.

Tispiċċa qabel ir-rivali tiegħek

L-għan huwa li jaqsmu l-linja finali l-ewwel f'kull tiġrija. Inti taqbeż tliet karozzi u tevita l-ostakli. Il-logħba tappoġġja 2 plejers fuq skrin wieħed fl-istess ħin. It-tieni parteċipant jieħu ċ-ċwievet WASD, inti tieħu ċ-ċwievet tal-vleġġa. M'hemm l-ebda penali għall-ħabta mat-traffiku, iżda l-veloċità tintilef. Jirbaħ l-ewwel wieħed li jlesti żewġ dawriet.

Nisfruttaw l-għaxar karozzi kollha

Tibda b’żewġ karozzi fil-garaxx. Ir-rebħiet fi 16-il tiġrija u 5 testijiet jiftħu tmien supercars oħra. Il-muniti jmorru biex itejbu l-magna, il-brejkijiet u n-nitro. Wara l-21 tiġrija kollha, il-logħba tkompli — l-isfidi huma miftuħa għal tentattivi mill-ġdid. Hemm ċiklu ta 'aġġornament simili fi Sewwieq Club: Highway Racing.

Għal duelli b'veloċità għolja bejn żewġ persuni

Il-logħba hija adattata għal fannijiet tat-tlielaq arcade, adoloxxenti minn 8 snin u min iħobb il-veloċità. Ġirja waħda tieħu 1–2 minuti — biżżejjed għal sessjoni qasira bejn il-kompiti. Il-multiplayer lokali jaħdem tajjeb ħafna biex jikkompeti ma 'ħabib fuq l-istess kompjuter fid-dar.

Aġġorna s-supercar tiegħek

  1. Agħżel waħda miż-żewġ karozzi tal-bidu.
  2. Ibdel il-kamera biċ-ċavetta C għal veduta konvenjenti.
  3. Aċċellera fuq id-dritti u dawwar in-nitro.
  4. Ibbrejkja qabel dawriet qawwija fit-triq.
  5. Minjiera muniti fil-modalità free ride.

Lifehacks:

  • Investi muniti f'2-3 karatteristiċi, u mhux f'daqqa.
  • Agħfas nitro biss fuq linji dritti — il-karozza skids meta ddawwar.
  • Imla l-ewwel tiġrijiet fil-karozza tal-bidu biex takkumula l-muniti.

Tnedija Night City Racing dritt issa — b'xejn, mingħajr installazzjoni, dritt fil-browser tiegħek!

Pjattaforma

Deżktop

Rilaxxat

16 ġunju 2022

L-aħħar aġġornament

31 lulju 2026

Kif tilgħab

PC (plejer 1):

  • WASD / Vleġeġ — moviment
  • Shift — nitro
  • R — ibda mill-ġdid
  • T — ħarsa lura
  • C — kamera

PC (player 2, modalità b'żewġ plejers):

  • Vleġeġ — moviment
  • M — nitro
  • O — ibda mill-ġdid
  • P — ħarsa lura
  • K — kamera


FAQ — Mistoqsijiet Frekwenti

X'inhu Night City Racing?

Din hija logħba tat-tlielaq arcade 3D f'belt tan-neon tal-futur. Inti tagħżel waħda minn għaxar supercars u tikkompeti ma 'erba' avversarji fuq il-binarju. Hemm biss tliet modi: razza, test u free ride.

Kemm jiswa Night City Racing?

Il-logħba hija kompletament b'xejn għat-tliet modi kollha. Id-donazzjoni tħaffef l-iskoperta ta 'karozzi ġodda, iżda mhix meħtieġa biex tirbaħ. Is-16-il tiġrija u l-5 sfidi kollha jistgħu jitlestew mingħajr xiri wieħed.

Nista' nilgħab fuq it-telefon tiegħi?

Il-verżjoni tal-browser hija tastiera biss u taħdem fuq PC. Hemm applikazzjoni mobbli separata għat-telefon b'kontrolli touch fuq Google Play u l-App Store. Il-progress bejn il-verżjonijiet ma jiġix salvat.

Kif tiftaħ karozzi ġodda?

Tibda b’żewġ karozzi fil-garaxx. It-tmienja li jifdal jinfetħu bil-muniti. Il-muniti jagħtu rebħiet fit-tiġrijiet u l-isfidi. Aktar ma tispiċċa malajr, iktar ikun kbir il-premju.

Kif ittejjeb sew karozza?

Aqsam il-muniti bejn il-magna, in-nitro u l-brejkijiet. It-titjib tal-istatistiċi kollha ugwalment jaħdem agħar milli jiffoka fuq stats 2-3. Il-brejkijiet huma speċjalment importanti fit-toroq b'dawriet qawwija.

Kemm hemm modi u tiġrijiet fil-logħba?

Hemm biss tliet modi: razza, test u free ride. Fil-modalità razza — 16 tiġrija kontra erba 'avversarji. It-testijiet jinkludu 5 kompiti, inkluż tellieqa kontra ajruplan fl-ajruport.

Kif tilgħab ma' żewġ persuni fuq kompjuter wieħed?

Agħżel il-mod ta 'żewġ plejers fil-menu qabel tibda. Il-Plejer 1 juża ċ-ċwievet tal-vleġġa u ċ-ċavetta M għan-nitro. Player 2 jilgħab fuq WASD u Shift. L-iskrin huwa maqsum bin-nofs.